Hadí láska

Jedné temné a neobvykle tiché noci se služebnice plazila velkým sídlem ke svému pánovi. Byli už několik dní hosty jednoho ze smrtijedských poskoků. Ovšem jen proto, aby potrestali pána domu za selhání jeho syna při plnění důležitého úkolu. Smrtijedovi nebylo zrovna po chuti hostit svého pána. Dalo se to vycítit z každého okamžiku, kdy před ním stál. Jenže to bylo Mistrovi jedno, účel byl splněn. - A co jiného světí prostředky?
Na tomto kletbami chráněném pozemku navíc mohl pořádat tajná setkání i spřádat plány, aniž by ho při tom ohrožovali jeho nepřátelé. A v neposlední řadě se zde také dalo velmi dobře žít.

U velkých dubových dveří se služebnice zastavila a hlasitě zasyčela. Dveře se jakoby samy od sebe otevřely a obrovský tmavý had elegantně vklouzl do pokoje. Před velkou mahagonovou postelí s nebesy se stočil k nohám svého pána.
"Konečně jsi tady, má krásko," zašeptal. Seděl na posteli a rudýma očima shlížel na svou důvěrnici. Se zasyčením se na něho oddaně podívala. Potom pomalu a hrdě zvedla hlavu ke svému Mistrovi a během toho se její dlouhé hladké tělo začalo měnit. Viditelně se zvětšilo, objevily se ruce a nohy. Obličej nabyl lidského vzhledu. Proměnila se v hezkou mladou ženu, jejíž oči byly to poslední, co se přeměnilo. Z oranžové na krásně tmavě hnědou.

Pro tuto chvíli se z hada stala nahá klečící žena s vlnitými hnědými vlasy, sametovou snědou pletí a laníma očima. "Postrádal jsi mě?" zeptala se šibalsky a položila své ruce provokativně na jeho stehna.
"Nechala jsi na sebe dlouho čekat!"
"Omlouvám se, můj Pane, ale měla jsem ještě zajímavé setkání se svou nejlepší přítelkyní," ušklíbla se.
"Řekla, nebo udělala Bellatrix něco, co se ti nelíbilo? Mám ji potrestat?"
"Ne," vydechla a přejela prstem přes ústa svého pána, "jen si myslela, že by ti mohla být užitečná i jiným způsobem, ale já jsem jediná, které to přísluší."
Škádlivě ji kousnul do prstu.
"A ty mi jsi užitečná i jinak?" zeptal se.
"Kdykoliv si to jen budeš přát!" odpověděla.
Na Mistrově tváři se objevil samolibý úsměv.
"Tak mi to dokaž a předveď své schopnosti."
S lascivním úšklebkem vytáhla prst z jeho úst a zajela mu rukou do rozkroku. Když se ho tam dotkla, trhl sebou a z jeho bezertých úst vyklouzlo hluboké zavrčení. Zručně se mu pokusila rozepnout kalhoty, ale on jí v tom zabránil. Vtisknul jí krátký tvrdý polibek na ústa, vstal a opřel se o jeden z těch velkých širokých sloupků jeho postele.
Bez jakékoliv výzvy mu rozepla kalhoty, které okamžitě sklouzly na zem, a klečíc vzala jeho napůl ztvrdlý penis do ruky. Náhlá změna teploty spolu s jemnými doteky způsobily, že ostře nasál vzduch a jednou rukou přitlačil její hlavu žádostivě víc k sobě. Bez zaváhání olízla jeho úd, což přineslo opět tichý projev spokojenosti jejího milence. Energicky ho začala olizovat, sát mu žalud a při tom ho rukou zpracovávat.
"Pokračuj," zasyčel a téměř násilně ji k sobě tlačil.
Brala jeho penis stále hlouběji do úst, přičemž jí důkazem Mistrovy spokojenosti bylo, že zaklonil hlavu požitkářsky dozadu. Vzrušila svého pána tak moc, že úd v její puse se stále zvětšoval a tvrdl. Aby ho trochu potrápila, nechala si ho vyklouznout z úst a hbitým jazykem putovala kolem jeho varlat. Zklamaně vydechl a dal nohy ještě trochu dál od sebe v naději, že se nad ním smiluje.
Po chvilce mu však došla trpělivost, popadl ji za tmavé vlnité vlasy a strčil jí svůj penis až do krku. Jelikož to čekala, na to ho znala příliš dobře a také to nedělala poprvé, neztratila duchapřítomnost a rychle se mu přizpůsobila. Teď byla už i ona pořádně vzrušená. Začala ho tvrdě a nemilosrdně sát a jemně okusovat. Tak to bylo odjakživa, že v nejvyšším vzrušení začala kousat.
Když už se sama sebe ptala, kdy si ji konečně vezme, popadl ji hrubě za paže, vytáhl nahoru, otočil a hrudníkem přimáčkl ke sloupku, o který se ještě před chvílí sám opíral. Aniž by ztrácel čas nějakou předehrou, pronikl do ní jediným tvrdým přírazem. Oba při tom hlasitě vzdychali a sténali v jednom gigantickém duetu.
Cítil se báječně, když byl v ní, jako vždy. Neměla ani šanci zvyknout si na ten pocit plnosti. Její pán do ní vnikal tvrdě, neúprosně a se stále větší intenzitou. S každým přírazem se sloupek postele namáčkl více mezi její bujné poprsí.
Aby lépe udržela rovnováhu, objala sloupek a z prožívané extáze zaryla nehty do jeho dřeva. Nyní se Mistrovy pohyby staly trhavějšími a s hlubokým zasténáním do ní vyvrcholil. Jeho smyslné sténání bylo pro ni rozhodujícím podnětem k vlastnímu bouřlivému orgasmu.
Vyčerpaně a bez dechu se o ni opřel, a zezadu ji objal.
Blaženě si při tomto něžném zacházení povzdychla. Takhle se chová jen k ní. A s touhle myšlenkou jí přes rty přeběhl pyšný úsměv. Opět trochu silněji, ale teď z tíživé únavy ji s sebou stáhl na postel. Přetáhl přes ně přikrývku a zezadu se k ní přitiskl. Šťastně se zády tulila k jeho hrudníku a ještě jednou si povzdechla.
"Jsi nejlepší, krásko moje. Nikdy u mě žádná jiná nedosáhla tvé úrovně," zamumlal než usnul. Ještě omámená aktem vášně k němu otočila hlavu. Náhle se v jejích očích zrcadlil stejnou měrou jak smutek, tak i láska. Po tváři jí stekla jedna jediná osamocená slza, kterou okamžitě setřela. Pláč přece nic nespraví, pomyslela si. Nikdy se ke mně veřejně nepřizná. Alespoň mohu strávit život po jeho boku, i když ne tak, jak bych ráda. A to jenom proto, že mu to připadá nebezpečné. Ale má pravdu. Nosit v sobě kus jeho duše je už tak dost riskantní. Jako jeho žena bych žila v ještě větším ohrožení. Bystrozoři a zrádci by mě určitě nenechali na pokoji. Opět se na něho podívala, tentokrát s něžným úsměvem. "Ach proč jen jsem se do tebe musela zamilovat?" zašeptala do ticha. Měla jsem s tím počítat už tenkrát, když jsi mě požádal abych u tebe zůstala a opatrovala tvou duši. Otočila se zase zpátky a trochu se na něho natulila.

Bellatrix Lestrangová spěšně kráčela chodbou Malfoy Manoru. Její švagr si ji nechal kvůli něčemu důležitému zavolat. Cílevědomě mířila k salónu, ale když procházela kolem dveří jejího zbožňovaného Temného Pána neodolala a podlehla zvědavosti. S bušícím srdcem si klekla před dveře a nakoukla klíčovou dírkou. Nepočítala s tím, že něco uvidí. Každý kouzelníček přece používal kouzla k zabezpečení své ložnice. Ale na klíčovou dírku prostě všichni zapomínají... Omezují se na utišovací a zamykací zaklínadla.

Co však Bellatrix uviděla, jí téměř zastavilo srdce. Nikdy ve svém životě by ji to nenapadlo. Šílená žárlivost jí projela celým tělem. Kdo byla ta děvka co ležela s Mistrem nahá v posteli? Ještě nikdy ji neviděla. Krátce se zaposlouchala. Měla pocit, že k ní někdo po chodbě jde, ale kroky se zase vzdálily. Když se znovu podívala klíčovou dírkou, nevěřila vlastním očím. Neležela tam žádná žena, nýbrž jenom Nagini. Zbláznila se už? Podepsaly se na ní roky v Azkabanu? Pokrčila rameny, vstala, upravila si šaty a raději odešla.

Velký tmavý had, ležící vedle svého pána napřímil hlavu a podíval se ke dveřím. Jednou tě dostanu Bellatrix Lestrangová. Přijde den, kdy uděláš něco hloupého a Tom tě už nebude chtít. Budu připravená a s největší radostí tě pošlu do věčných lovišť. Nikdo kromě mě ho nesmí mít. Nikdo kromě mě nemá právo nazývat se jeho majetkem, pomyslela si, zasyčela ke dveřím a lehla si zpět. Po dlouhé chvíli, kdy naslouchala jeho pravidelnému dýchání, vklouzla také do říše snů.

Díky za betaread letí Darkness a yohannce.

KONEC

Zpět


Komentáře: