Poctivý obchodHarry Potter zaklepal na dveře učebny lektvarů a strčil hlavu dovnitř. "Chtěl jste se mnou mluvit?"

Severus Snape vzhlédl od svého kotlíku. "Ah, pan Potter. Ano. Pojďte dál a zavřete za sebou dveře."

Harry poslechl. Vstoupil dovnitř a zavřel dveře.

"Teď, pane Pottere. Do mých rukou se dostal velmi zajímavý předmět." Snape se odmlčel.

"Opravdu?" řekl opatrně Harry.

"Ano. Nezajímá vás, co to je?" Snape přešel k němu. Jeho hábit za ním působivě vlál.

"Tak dobře. Co je to?" Harrymu vyschlo v krku. Polkl.

Snape se uchechtl. "Jak bezpochyby můžete tušit, je to neviditelný plášť."

"Oh," řekl Harry slabě.

"Oh, opravdu. Chtěl byste vědět, kde jsem našel tento zakázaný předmět?" Snapeův hlas byl výhružně zastřený.

"Ano?" řekl Harry nejistě a hlas se mu zlomil.

"V Astronomické věži, pane Pottre. Minulou noc ve velmi, velmi pozdních hodinách."

"Oh," zopakoval Harry.

"Myslel jsem si," pokračoval Snape neoblomně, "že vlastník tohoto předmětu by ho chtěl zpátky. A ten vlastník by mohl také mít něco, co bych chtěl. A to by mi také mohl dát, kdybych mu vrátil jeho předmět." Poslední slova vyslovoval s vybranou pečlivostí.

Harry znovu polkl. Srdce měl až v krku. "Co to tedy je?"

"Ano, pane Pottre. Chtěl byste vědět, co chci?" Snape byl velmi blízko.

"Um..."

"Nebo možná, bych si ten plášť mohl nechat. Bylo by obtížné pro jeho majitele, kdyby se musel obejít bez něj? Mě by to na druhou stranu velmi potěšilo." Snape byl tak blízko, že Harry mohl cítit jeho pach; voněl po citrónech. "Ale věřím, a taky by mě velmi potěšilo, kdyby mohl jeho vlastník něco nabídnout mně."

"A co--co by vám jeho vlastník mohl nabídnout?" Harrymu se třásla kolena.

"Sebe," zašeptal Snape přímo do Harryho ucha.

"Cože?!" zareagoval okamžitě Harry. "O čem to u všech všudy mluvíte?!"

"Oh, nehrajte se mnou tu vaši nevinnou hru, Pottre." Harry ustoupil a Snape se k němu ještě víc přiblížil. "Vy chcete ten zatracený plášť. Já chci...Vás. Nabízím vám obchod."

Harry ustupoval tak dlouho, dokud nenarazil na chladnou zeď. Nemohl se vzdát otcova pláště. Snape stál stále před ním, obě ruce opřené o stěnu kolem Harryho hlavy a lehce se k němu nakláněl.

"Co--co chcete dělat?"

"Tak plachý," zamumlal Snape. "Moc roztomilé. Rozepněte můj hábit a košili."

Harry mu s třesoucíma rukama vyhověl. Zdálo se, že mu to snad bude trvat hodiny. Snape byl jen kousíček od něj. Nakonec se mu to však povedlo.

"Dotýkejte se mě." Horké rty se otřely o Harryho ucho a ten se mimoděk zachvěl. Váhavě pohladil jeho odkryté tělo. Dlouze mu přejel přes jeho pevnou hruď a břicho. "Rozepněte mi kalhoty."

"Ale--"

"Pottere. Udělejte to." Horkým jazykem přejel přes lalůček jeho ucha a krk. "Hned."

Harry věděl, že to byla přirozená reakce, ale skutečnost, že byl díky Snapeovi sám vzrušený, ho překvapila. Opatrně rozepnul jeho kalhoty a snažil se nezavadit o jeho tvrdou erekci.

Snape položil ruku na jeho rameno a stlačil ho dolů na kolena. "Vemte si ho do pusy a sajte."

Harry vzhlédl. V těch černých očích nebyla ani špetka slitování. Uvolnil uvězněný penis a na chvíli na něj zíral.

"Nepokoušejte se předstírat, že jste to ještě nikdy nedělal, Pottre." Silná ruka se zabořila do jeho vlasů a stáhla se v pěst.

Harry ovinul svou ruku kolem kořene Snapeova penisu. "Já jen--že je tak velký." Ještě zašeptal, než ho vzal do úst. Sál, jak jen mohl. Kam nedosáhl, tak si pomáhal rukou. Věděl, že to může rychle skončit. Posunul ho co nejdál do pusy a ujistil se, že jeho jazyk přejíždí po celé jeho délce. Pečlivě zkoumal každý kousek Snapeova penisu. Jeho situace byla až příšerně vzrušující. Jak dlouho už chtěl tohle Harry udělat? Druhou rukou začal prozkoumávat Snapeovy varlata a lehce je začal masírovat.

Ruka v jeho vlasech ho odtáhla. "To stačí."

"Ale, ještě jste se --"

"Ne, ještě ne." Snape se divoce zasmál. "Svlékni se."

"Cože?! Tady?" Harry se v hrůze rozhlédl po učebně.

Snape vytáhl svou hůlku a vyřkl ztišující a blokující kouzlo. "Tak, to by mělo utišit vaše choulostivé smysly. Teď, svléknout. Rád bych viděl, jestli jsem vůbec udělal správně." Harry se znovu zachvěl. "Nespěchejte."

Jak také mohl, vždyť se jeho prsty stále třásly. Rozepnul svůj hábit a nechal ho spadnout na podlahu. Svlékl si tričko, které kleslo k hábitu. Sklonil se a sundal si boty i s ponožkami.

Na chvilku váhal. Jeho erekce byla zřejmá. Dokonce jasnější, než aby ji mohl jakkoliv kontrolovat. Podíval se dolů na svou bouli v kalhotách.

"Sundejte je," řekl Snape netrpělivě.

Harry se zhluboka nadechl, rozepnul kalhoty a nechal je spadnout k ostatním věcem. Stál tam jen ve svých červených boxerkách.

"Velmi působivé," zavrněl Snape. "Můžete dokončit své dílo."

Harry polkl a svlékl si i boxerky. Zavřel oči, ale hned je zase otevřel, když ucítil ostré štípnutí do bradavky.

"Pottere, kolikrát jsem vám už v téhle třídě říkal, že máte dávat pozor?" Snape ho chytil a zavedl ke stolu. "Předklonit."

Pane Bože, Snape ho chtěl-- Najednou cítil na svém zadku ostrou bolest. "Předklonit!"

Harry se předklonil a hlavu opřel o své ohnuté ruce. Najednou - krátká pauza; slyšel Snapea, jak přechází po třídě.

Pak ho teplá ruka pohladila přes zadek a roztáhla mu obě půlky. Lehce nadskočil, když ucítil studený olej, který mu kápl na jeho vchod do těla.

"Trochu nervózní?"

"Ano," zašeptal Harry.

"Měl byste být," řekl Snape a naklonil se k němu. "Chci vás ošoustat na tomhle stole." Lehce kousl Harryho do krku a jeden prst vsunul do jeho těla.

"Pane Bože!" Harry si nebyl jist, jestli to byla výhružka--slib?--nebo jen ostrý pocit, když cítil Snapeův prst vytahovat a zase zasouvat dovnitř. Za ním se připojil další. Harry se snažil uvolnit a poddat se mu. Snapeova druhá ruka mu stále konejšivě hladila jeho půlky a záda. Na svém krku a uchu cítil horké polibky, když byl do něj zasunut i třetí prst. "Oh, to je--" Ale hned zmlkl.

Snape ho však slyšel. "Řekněte mi to. To je--co?" A prsty šel hlouběji. "Dělá vám to dobře, je to tak?" Druhá ruka přejela po Harryho boku a sklouzla na jeho erekci. "Je to tak?" A Snape mu silně přejel po jeho penisu.

"Ano," vydechl Harry.

"Dobře." Vytáhl prsty a Harry cítil hladkou tvrdost, která byla do něj vtlačena. "A bude to dokonce ještě lepší." Snape do něj silněji přirazil. Měl pravdu. Cítil se úžasně. Harry začal sténat, když se Snape v něm začal pohybovat. Jeho dlouhé prsty se ovinuly kolem jeho erekce a jeho zážitek mu ještě víc zpříjemnily. Harry posléze přestal analyzovat svůj zážitek, když Snape začal tvrději a rychleji přirážet. Jako by se už nemohl více ovládat. Ta myšlenka Harryho ještě víc vzrušila.

"Oh!" Snape mírně změnil úhel a začal přejíždět přes jeho prostatu. Harrymu se jeho vzrušení ještě víc vystupňovalo a jeho řitní svaly se ovinuly kolem Snapeova penisu.

"Oh, děláte to dobře." zavrněl slabě. "Věděl jsem, že byste mohl." Snape stále tvrději přirážel. Celé Harryho tělo se třáslo vzrušením a rozkoší. Ruka na jeho penise se zrychlila; Snapeova druhá ruka přidržovala jeho bok a zařezávala se do něj. Najednou Harry cítil jiskřící pískání, které se znovu rozlilo jeho tělem. Ztuhl, víc se zaoblil a divoce se udělal do Snapeovy ruky. Snape zasténal a po pár přírazech Harry cítil, jak se horká tekutina vlévá do jeho těla.

Oba se s funěním svalili na psací stůl. Po chvíli slyšel Harry ve svém uchu slabý smích. "'Je vskutku tak velký'. Ty malá děvko. A stydlivý panický akt. Opravdu, minul jsi se povoláním. Měl bys být na jevišti."

"Oh, ale miluješ to." Harry otočil hlavu ke svému milenci a políbil ho. "Nejsem blázen."

"Kupodivu to bylo příjemné." Polibek. "Byla to opravdu jedna z tvých divokých fantazií?"

"Oh, ano." Zašklebil se Harry. "A byla to také jedna z tvých?"

"Když jsi byl můj student?" Kousnutí do ucha. "Myslím, že moje nejoblíbenější byla, že jsi byl ve třídě nadopovaný afrodiziakem a žebral jsi, abych si tě vzal."

"To můžeme klidně udělat příště, jo?" Harry se posunul a pomalu se vysoukal zpoza Severuse.

Za okamžik Harry cítil teplou, vlhkou látku, která ho jemně očistila. "Kde jsou k čertu mé věci?"

Severus si zapínal svůj hábit. "Nevím, ale rychle bys je měl najít, protože jinak přijdeme pozdě na večeři."

"To by nebylo poprvé." Harry našel hromádku svých šatů na zemi a rychle se oblékl. "Jen to zvýší tvou reputaci. Toulky s učitelem Obrany proti černé magii, samozřejmě svěže ošoustaného. Zapomněl sis zapnout knoflík." To už však zařídil Harry.

Severus ho chytil za ruku a sevřel ho v obětí. Dlouze se políbili.

"Abys věděl, tak mám ještě spousty takových fantazií." řekl Harry nadějně, když se oddělili.

"Nemusíš se bát, všechny je zvládneme." Severus odemkl dveře.

Harry se jen zašklebil. Severus byl velmi, velmi dobrý v plnění přání.
KONEC
Zpět

Komentáře: